Kolekcje online

Zapraszamy do darmowego korzystania z różnych kolekcji:Z baz można korzystać na terenie Akademii Muzycznej i akademików. Nie ma możliwości korzystania w domu.


naxosZ Naxos Music Library można korzystać na terenie Biblioteki Głównej. Wszystkich pedagogów zainteresowanych dostępem do kolekcji przez komputery w domu prosimy o osobisty kontakt z Martą Walkusz (Fonoteka, pok. 119)


       logo_wychmuz

Z obu kolekcji można korzystać na terenie Akademii Muzycznej i akademików. Wszystkich pedagogów zainteresowanych dostępem do Wychowania Muzycznego i Oxford Music Online przez komputery w domu prosimy o kontakt na e-mail: m.walkusz@amuz.gda.pl celem udostępnienia loginu i hasła.


Kolekcja zawiera archiwalne numery czasopisma dla perkusistów „Percussive Notes”

RhythmSceneWywiady, ciekawostki i informacje ze świata perkusistów
Dostęp do obu baz dla perkusistów jest na terenie całej Uczelni i akademików


Bazy w ramach pakietu podstawowego EBSCO, w skład którego wchodzą: Academic Search Complete, Business Search Complete i Regional Business News, Agricola, Health Source-Nursing/Academic Edition, Health Source-Consumer Edition, AHFS Consumer Medication Information, Master File Premier, Newspaper Source, Medline, ERIC, LISTA, GreenFile, Teacher Reference Center I European Views of the Americas: 1493 to 1750.
Bazy są dostępne na stronie http://search.ebscohost.com w ramach sieci adresów IP Akademii Muzycznej oraz w dostępie zdalnym, przy wykorzystaniu loginu i hasła, po które można się zgłaszać osobiście do p. Marty Walkusz, pok. 119 (Fonoteka).
Więcej >>>>


logo_pbc

Pomorska Biblioteka Cyfrowa prezentuje m.in. pełne teksty zasobów piśmienniczych instytucji partnerskich, głównie zbiorów zabytkowych i starodruków, stanowiących zabytki piśmiennictwa regionu pomorskiego.